image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Davetiye Örneği Nedir?

İngiltere Turist Vizesi davetiye örneği, İngiltere’ye iş ziyareti, aile ziyareti vb. amaçlarla gidecek olan firmamız müşterilerine firmamız uzmanlarınca sağlanmaktadır.

İngiltere Turist Vizesi, İngiltere’ye 6 ay ve altındaki sürelerle ziyaret amaçlı olarak gidebilme izni veren bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize türüne İngiltere’de seyahat etmek, aile üyelerini görmek, iş toplantısına katılmak, özel bir sağlık kurumundan tıbbı tedavi almak, PLAB testine katılmak, klinik gözlem yapmak gibi amaçlarla gitmek istenmesi halinde başvuru yapılabilmekte, şartlar tam olarak sağlanıyorsa vize alınarak gidilebilmektedir.

Ziyaret kapsamlı vize başvuru prosedürüne uygun başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri her şeyden önce en az 6 ay geçerliliği bulunan bir pasaporta sahip olmalıdır. Vize işlemleri, başvuru yapılacak vize türünün şartlarının taşındığını gösteren belgelerin toplanması, belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, uzmanlarımızca başvuru merkezinden randevu alınması, randevuya katılarak biyometrik bilgilerin ve başvuru dosyasının verilmesi gibi işlemlerden oluşmaktadır. Başvuru sahipleri bu işlemleri CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alarak da yapabilirler. Bu sayede başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirerek olumlu sonuç alma ihtimallerini de arttırabilecekleri bir başvuru gerçekleştirebileceklerdir.

Yukarıda bahsedilen başvuru prosedürü içerisinde en önemli aşamalardan biri belgelerin belirlenmesidir. Başvurusunu firmamız İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahiplerine belge listesi kişiye özgü olarak hazırlanmakta ve bazı durumlarda dosyayı güçlendirmek adına ek belge istenmesi de söz konusu olabilmektedir.

Ziyaret kapsamlı başvurularda en önemli belgelerden biri ise İngiltere Turist Vizesi davetiye örneğidir. Bu belge, İngiltere’ye iş ziyareti, aile ziyareti vb. amaçlarla gidecek olan firmamız müşterilerine firmamız uzmanlarınca sağlanmaktadır. Bu davetiye olmaksızın bu vize türlerine başvuru yapılamaz, yapılırsa da vize reddi sonucuyla karşılaşılır. Bu tip sonuçlarla karşılaşmamak için CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçilerek bilgi ve danışmanlık alınması yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1268 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular