image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Antalya Başvuru Merkezine Nasıl Başvuru Yapılabilir?

İngiltere Turist Vizesi Antalya içerisinde bulunan İngiltere Muavin Konsolosluğuna yapılan başvurular ile değil, İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru dosyası ve başvuru sahibinin biyometrik bilgileri ile yapılan başvurular ile alınmaktadır.

İngiltere Turist Vizesi, sahiplerine İngiltere'ye ve ayrı vize gereksinimi olmaksızın diğer Birleşik Krallık ülkelerine kısa süreli ziyaret amaçlı seyahat edilebilmesine olanak tanıyan bir İngiltere vizesidir. İngiltere Turist Vizesine ve diğer İngiltere vizelerine başvurular İngiliz Konsolosluğuna yapılmamaktadır. Antalya'da İngiliz Muavin Konsolosluğu bulunmaktadır, fakat İngiltere Turist Vizesi Antalya başvuruları söz konusu olduğunda bilinmelidir ki İngiliz Konsolosluğunun veya Muavin Konsolosluğun vize başvurularını kabul etme ya da değerlendirme yetkisi bulunmamaktadır. Başvuru sahipleri doğrudan İngiliz Konsolosluğuna başvuramazlar. Başvurular, Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Gaziantep ve Adana'da bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezleri tarafından incelenmek üzere İstanbul'daki İngiliz Başkonsolosluğuna gönderilmekte ve orada işlem görmektedir.

İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi alabilmek için danışmanlarımız tarafından hazırlanacak olan belge listesindeki belgelerin tedarik edilmesi, gereken yerlerde belge tercümelerinin hazırlanması, vize/başvuru harçları yatırıldıktan sonra alınacak olan başvuru formunun İngilizce olarak doldurulması, firmamız uzmanları ile irtibat halinde iken alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır olmuş olacak dosyanın, başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiltere Vize Danışmanlık Merkezine başvuru sahiplerinin elden teslim etmesi gerekmektedir.

İngiltere vizesi başvuruları yapıları gereği karmaşık ve zor başvurulardır. Başvuru dosyalarının özenle hazırlanması, randevu günü ve saatinde teslim edilebilmesi başvurunun başarıyla ulaşmasında önemli rol oynar. Başvuruların başarıya ulaşma olasılığını arttırmak için danışmanlarımız ile irtibata geçerek tüm vize prosedürleri ve gereksinimleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

CSS & Co Legal, 2006'dan bu yana İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için Londra, İstanbul ve Ankara'da bulunan ofislerimize gelebilir ya da İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilirsiniz.

Bu sayfa 986 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular