image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Turist Vizesi Alma Rehberi Var Mıdır?

İngiltere Turist Vizesi alma rehberi ve benzer rehberlere ulaşmak, vize alabilmek için gerekli belgeleri ve prosedürleri öğrenmek, detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS & Co Legal Services danışmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Turist Vizesi, sahiplerine Birleşik Krallık’ı kısa süreli ziyaret hakkı tanıyan bir İngiltere vizesi türüdür. Başvuru sahibinin talebine bağlı olarak 6 ay ya da 2-5-10 yıllık sürelerle verilebilmektedir.

Başvuru süreci esnasında takip edilmesi gereken prosedürler vardır. İngiltere Turist Vizesi alma rehberi ve bu konuda detaylı bilgiye ulaşmak için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Başvuru sürecine başlanabilmesi için her şeyden önce başvuru sahiplerinin geçerli ve seyahatleri boyunca geçerliliğini koruyacak bir pasaport sahibi olmaları gerekmektedir. Eğer geçerli pasaportları yok ise başvuru sahipleri İlçe Nüfus Müdürlüklerine başvurarak pasaport çıkartmak durumundadırlar.

Geçerli pasaport sahipleri başvurmak istedikleri İngiltere Turist Vizesi türünü danışmanlarımız yardımı ile seçebilirler. Kişinin seyahat amacına uygun vize türünü seçmesi, vize başvurusunun başarısını doğrudan etkilemektedir. Seyahat amacı ile başvurulan vize türünün uyuşmazlık göstermesi başvurunun reddedilmesi ile sonuçlanabilmektedir. İngiltere Turist Vizesi türleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile görüşebilirsiniz.

Doğru vize türü seçildikten sonra başvurular firmamız uzmanları tarafından sunulacak belge listesindeki belgelerin toparlanması, tercümesi gereken belgelerin tercümelerinin hazırlanması, harç/vize ücretinin yatırılması, ilgili formlarını İngilizce olarak doldurması, öncelikli/hızlandırılmış servislerden yararlanılmak ihtiyacı bulunuyor ise bu konudaki prosedürleri izledikten sonra uzmanlarımız ile iletişim halinde alınmış olacak randevunun günü ve saatinden önce tamamlanacak dosyanın başvuru sahibinin fotoğraf ve parmak izi (biyometrik bilgileri) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile yapılır.

İngiltere Turist Vizesi başvuruları, diğer vize türlerinde olduğu gibi zor ve karmaşık yapıda başvurulardır. Başvuru sahipleri zarara uğrama olasılıklarını olabildiğince azaltmak ve başarı olasılıklarını yükseltmek için danışmanlarımız ile iletişime geçerek başvuru süreci ve gereksinimleri hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirler. Vize başvurularının başarıya ulaşabilmesi için başvuru dosyalarının büyük bir titizlikle hazırlanması gerekmektedir. Vize başvurularını değerlendiren memurlar en ufak bir hata ya da eksiklikte vize reddi verebilmektedirler. Bu açıdan başvuru dosyasının mümkün olduğunca eksiksiz hazırlanması, vize reddi, başvuru yasağı gibi olumsuz sonuçlarla karşı karşıya kalmamak adına yararlı olacaktır. Bu tip sonuçlarla karşılaşmak istemeyen başvuru sahipleri CSS Legal’den profesyonel destek alarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

2006'dan bu yana İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz konularında uzmanlığını sunan CSS & Co Legal Services'in Londra, İstanbul ve Ankara'da bulunan ofislerine gelerek ya da İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak bizimle iletişime geçebilir, vize başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 994 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular