image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tier 4 Vizesi Red İle Sonuçlanırsa Ne Yapılabilir?

İngiltere’de 6 aydan uzun süre eğitim alabilmek için başvuru yapılan Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusu reddedilen öğrencilerin idari itirazda bulunma hakkı vardır.

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusu reddedildiği takdirde başvuru sahibi olan kişinin bu vize reddine karşı itiraz hakkı bulunmaktadır. Bu vizeye yaptığı başvurusu reddedilen kişilerin sahip olduğu itiraz hakkı, idari itiraz (administrative review)’dır. Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi reddedilen öğrencilere bu hakka sahip olduğu ve bu hakkın kapsamının yanında ne kadar süre içerisinde itiraz hakkını kullanabileceği ile ilgili de bilgi verilecektir. Bu bilgiler, başvuru sahibine gönderilen ret mektubunda yer alacaktır. Vize reddi alan başvuru sahipleri ret mektubunda yer alan süre dolmadan CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek idari itiraz başvuruları hakkında detaylı bilgi alabilir ve başvurularının olumlu sonuçlanma ihtimalini arttıracak şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler.

CSS Legal, 2006 yılından bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1129 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular