image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tier 4 Vizesi Kaç Günde Çıkar?

“İngiltere Tier 4 Vizesi Kaç Günde Çıkar?” sorusunun cevabı, başvuru dosyasının tamamlanmasının ardından İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslimi yapıldıktan sonra yaklaşık olarak 15 iş gündür.

Danışmanınız tarafından size sağlanacak olan ve sizin durumunuz ile İngiltere’ye gidiş amacınıza uygun olarak başvurunuz için hazırlanması gereken evrak listesindeki belgelerin toplanıp, bunların tercümelerinin yaptırılıp, başvuru formlarının doldurulup, gerekli vize başvuru ücretlerinin ödenmesinden ve bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra biyometrik bilgileriniz ve başvuru dosyanızı teslim edebilmeniz için uzmanlarımız tarafından randevu alınması ve bu randevuya katılarak parmak izleri, fotoğraf ve başvuru dosyanızı İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim etmenizle yapılan İngiltere vizesi başvuruları vizenin taşıdığı şartlara göre belirli süreler içerisinde sonuçlanmaktadır. Yerleşim kapsamlı vizeler dışında genellikle İngiltere vizesi başvuruları dosyanın tamamlanması ve başvuru merkezine teslim edilmesinden sonra 3 hafta (15 iş günü) içerisinde açıklanmaktadır. Yerleşim kapsamlı başvurular ise 3 ay içerisinde açıklanır. Dolayısıyla Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusu yapan bir başvuru sahibi de 15 iş günü içerisinde yapmış olduğu başvurunun sonucunu alacaktır.

Başvuru sonucunu 3 haftadan daha kısa sürede almak isteyen öğrenciler ise Öncelikli Servis, veya Dış İşleri Bakanlığından alınan nota ile başvurusunu yapabilir. Öncelikli Servis ile nota 5 iş günü içerisinde sonuç alınabilmesini sağlamaktadır. 

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2533 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular