image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Tier 4 Vize Uzatma Yapılabilir Mi?

İngiltere Tier 4 vize uzatma başvurusu, bu kapsamda alınan vizenin dolması halinde gerekli olursa yapılabilecek olan bir başvurudur.

Tier 4 İngiltere öğrenci vizesi, Birleşik Krallık’ta 6 aydan uzun süreli eğitimlerden birine katılacak olan 16 yaş üzerindeki öğrencilerin başvuru yapabileceği bir başvurudur. Bu vize ile lisans, yüksek lisans, doktora, doktora sonrası araştırma, İngilizce dil eğitimi, sertifika programları gibi eğitimlere katılabilmek mümkündür. Bu vizeye yapılan ilk başvurusu olumlu sonuçlanıp İngiltere’ye gitmiş olan kişiler, gerekli olması halinde, vize süreleri bitmeden önce İngiltere Tier 4 vize uzatma başvurusu yaparak vize sürelerini uzatabilirler.

Uzatma başvurusu, İngiltere içerisinden yapılan başvurularda İngiltere İç İşleri Bakanlığına posta yolu ile yapılabilmektedir. Bunun yanında uzatma başvurusunda CSS Legal Londra ofisindeki uzmanlarımızla başvurusunu yapan kişiler aynı gün içerisinde sonuç almak istemeleri halinde danışmanlarımızdan öncelikli servis (premium service) merkezlerinin birinden randevu alınmasını talep ederek de başvurularını gerçekleştirebilirler. Bu uzatma başvurusunda sağlanması gereken şartlar ve başvuru prosedürleri ile ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık için CSS Legal Londra ofisindeki uzmanlarıyla iletişime geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 847 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular