image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Ticari Vize Dilekçe Örneği İngilizce Mi Olmalıdır?

İngiltere Ticari Vize dilekçe örneği İngilizce olmalıdır zira dilekçeler İngiliz Konsolosluğuna hitaben yazılmaktadır. Dilekçelerin başvuru sahipleri tarafından Türkçe yazılmaları durumunda bu dilekçelerin İngilizceye çevrilmesi gerekmektedir.

İngiltere Ticari Vize başvurularında başvuru dosyasına eklenebilecek ve başvuruyu desteklemesi amaçlanan belgeler bulunur. Bunlara örnek olarak dilekçeler gösterilebilir. Bu dilekçeler başvuruda açık ya da yeterince açık olmayabilecek esasları açıklığa kavuşturmak, başvuru sahibinin başvuru amacını ve kurmak ya da ortak olmak istediği işi teyit etmek vb. hususları beyan etmek için kullanılabilmektedirler. Örneğin, Tier-1 Girişimci Vizesi başvurusunda bulunan bir kişinin hâlihazırda var olan bir şirket ile adi ortaklık kurmak istemesi durumunda ortaklık kurulacak şirket tarafından bu esası bildiren bir dilekçe yazılarak başvuru dosyasına eklenebilmektedir. Başvuru dosyası için gerekli olduğunun düşünülmesi halinde CSS Legal uzmanları İngiltere Ticari Vize dilekçe örneği İngilizce versiyonunun hazırlanmasını sağlayacaklardır.

İngiltere Ticari Vize dilekçe örneği İngilizce olmalıdır. İngiltere vizesi başvurularında başvuru dosyalarına eklenen dilekçeler İngiliz Konsolosluğuna hitaben yazılmaktadırlar ve buna uygun olarak İngilizce olmaları gerekmektedir. Dilekçelerin Türkçe yazılmaları durumunda başvuru dosyalarına belge İngilizceye tercüme edildikten sonra eklenebilmektedir. Dilekçelerin hazırlanmaları ve içerikleri konusunda detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere Ticari Vize başvuruları oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Başvurulardan olumlu sonuç alınmasının zor olduğu bilinmektedir. Başvuru esnasında ispat edilmesi gereken husus sayısı oldukça fazladır ve başvuru dosyasında herhangi bir hata veya açıklık bulunması durumunda başvuruyu değerlendiren vize memurlarının vize reddi vermeleri söz konusudur. Bu açıdan CSS Legal uzmanları ile iletişime geçip firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız başvurularınızın mümkün olan en doğru şekilde yapılmasını sağlayacak ve olumsuz sonuçlanma olasılıklarını oldukça düşürecektir.

CSS & Co Legal Services, İngiltere'de ve Türkiye'de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış bir danışmanlık şirketidir. İngiltere'de ve Türkiye'de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere Ticari Vize başvuruları, vize başvuru işlemleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi edinebilir, uzmanlarımız ile iletişim halinde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1578 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular