image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Premier Ligi Çalışma İzni Nasıl Alınabilir?

İngiltere Premier Ligi çalışma izni alınması için başvurulabilecek vize türü Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesidir. İngiltere Sporcu Vizesi ile ilgili her konuda bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Premier Ligi çalışma izni alınması amacıyla başvurulabilecek İngiltere vizesi türü Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesidir. İngiltere Çalışma/İş Vizeleri kapsamında yer alan bu vizeye 16 yaşını doldurmuş ve Birleşik Krallık’ta profesyonel sporcu olarak çalışmayı amaçlayan kişiler başvurabilmektedirler. Bu vize aynı zamanda teknik direktör, menajer vb. sporcular ile bağlantılı pozisyonları da kapsamaktadır. Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesinin kapsamı ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile görüşebilirsiniz.

İngiltere Premier Ligi çalışma izni yerine geçebilecek olan İngiltere Sporcu Vizesi başvuruları puan bazlı sisteme tabidir ve vizenin alınabilmesi için başvuru sahibinin 50 puan sahibi olması gerekmektedir. Başvuru sırasında sunulması gereken ve sadece İngiltere’deki işveren tarafından çıkartılabilecek olan Sponsorluk Sertifikası (CoS-Certificate of Sponsorship) bu gereksinimi karşılamaktadır. Bu vize türünün sahipleri sadece Sponsorluk Sertifikasını çıkartmış olan işveren için çalışabilmektedir. 

İngiltere Sporcu Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin sağlaması gereken İngilizce dil bilgisi ve maddi yeterlilik şartları da bulunmaktadır. İngilizce dil bilgisi şartının sağlanabilmesi için başvuru sahibinin en az A1 seviyesinde İngilizce bildiğini belgelemesi gerekmektedir. Başvuru sahipleri bu şartı sağlamak için IELTS Life Skills, IELTS for UKVI sınavlarına ya da Trinity College London’un sınavına girmek durumundadırlar. Maddi yeterlilik şartının yerine getirilmesi için başvuru sahibinin banka hesabında başvurudan önce en az 90 gün boyunca £ 945 miktarında para bulundurması ve bunu belgelemesi gerekmektedir. İngiltere Sporcu Vizesi başvuru gereksinimleri hakkında firmamız uzmanlarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Premier Ligi çalışma izni olarak kullanılabilecek Sporcular İçin İngiltere Çalışma Vizesi başvuruları karmaşık yapıda başvurulardır. Başvurularda oluşabilecek herhangi bir eksiklik ya da hata vize reddi alınmasına sebep olabilmektedir. CSS Legal’in sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanmanız başvurularınızın mümkün olan en eksiksiz şekilde yapılmasını sağlayacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığı ile firmamız uzmanları ile irtibata geçebilir, İngiltere vizeleri, İngiltere Çalışma/İş Vizeleri başvuru işlemleri, göçmenlik kuralları ve vize başvuruları ile ilgili detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 3464 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular