image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Part Time Çalışma İzni Nasıl Alabilirim?

İngiltere part time çalışma izni alabilmek için yapılabilecekler ve başvurulabilecek vize türleri hakkında CSS Legal uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Çalışma/İş Vizesi, verildiği takdirde vize sahiplerine İngiltere’de belirli bir işveren için çalışma hakkı tanıyan bir İngiltere vizesi türüdür. İngiltere Çalışma/İş Vizesi kapsamındaki vizeler kişilerin tam zamanlı olarak çalışmasına olanak tanımaktadır. 

Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi, Birleşik Krallık’ta 6 aydan uzun süreli eğitim programlarına katılım amacı ile verilen bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize türü lisans, yüksek lisans, doktora, post doktora vb. yüksek eğitim programlarına dahil olan öğrencilere yarı zamanlı çalışma hakkı tanımaktadır. Lisans altı seviyelerde eğitim gören öğrencilerin haftada 10 saate kadar, lisans seviyesi ve üstü seviyede eğitim gören öğrencilerin de haftada 20 saate kadar çalışma hakları bulunmaktadır. Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesinin özellikleri, sunduğu haklar ve sınırlamaları hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile görüşebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını kullanarak irtibata geçebilir, İngiltere’de çalışma izni almak, İngiltere İş Vizeleri, vize başvuru işlemleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 2012 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular