image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Tier 4 Nedir?

İngiltere Öğrenci Vizesi Tier 4 başvuruları, İngiltere’de ilkokul, ortaokul, lise, lisans, yüksek lisans, doktora vb. programlara katılabilmek amacıyla başvuru yapılabilen İngiltere vizesi türleridir.

Birleşik Krallık ülkelerinde (İngiltere, İskoçya, Kuzey İrlanda ve Galler) ilkokul, ortaokul, lise, lisans, yüksek lisans, doktora vb. programlara katılabilmek amacıyla başvuru yapılabilen İngiltere vizesi türleri İngiltere Öğrenci Vizesi Tier 4 başvurularıdır. Tier 4 kategorisi altındaki başvurular, Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi ile Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurularından oluşur.

Tier-4 İngiltere Çocuk Öğrenci Vizesi İngiltere’de özel bir eğitim kurumunda herhangi bir eğitim alacak olan 4-17 yaş aralığında bulunan çocukların başvuru yapabileceği bir İngiltere öğrenci vizesi türüdür. Birleşik Krallık’ta 6 ay ve daha uzun sürelerle lisans, yüksek lisans, doktora, dil eğitimi gibi çeşitli eğitimlere katılmak isteyen kişiler ise Tier-4 İngiltere Uzun Dönem Öğrenci Vizesi başvurusu yapabilirler. Bunlardan hangisine başvuru yapması gerektiği ile ilgili bilgi almak üzere başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Türkiye ile İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış firmamızla iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 887 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular