image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Öğrenci Vizesi Kaç Günde Sonuçlanır?

Birleşik Krallık’ta eğitim görmek üzere İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin sıklıkla sorduğu sorulardan biri de “İngiltere öğrenci vizesi kaç günde sonuçlanır?” sorusudur.

İngiltere öğrenci vizesi başvuruları Birleşik Krallık ülkelerinden birinde eğitim görmek isteyen kişilerin başvuru yapabileceği kategori olup gidiş amacı, alınacak eğitim, eğitim süresi vb. hususlara göre farklı türlere ayrılmaktadır. Bu türler; İngiltere ziyaretçi öğrenci vizesi, İngiltere uzatılmış ziyaretçi öğrenci vizesi, Tier 4 İngiltere çocuk öğrenci vizesi ile Tier 4 İngiltere uzun dönem öğrenci vizesidir.

Birleşik Krallık’ta eğitim görmek üzere İngiltere vizesi türlerinden birine başvuru yapacak olan başvuru sahiplerinin sıklıkla sorduğu sorulardan biri de “İngiltere öğrenci vizesi kaç günde sonuçlanır?” sorusudur. Tüm İngiltere öğrenci vizesi türleri başvuru yapıldıktan 15 iş günü yani 3 hafta içinde sonuçlanır. Bu süreyi kısaltmak isteyen kişiler öncelikli servis hizmetinden yararlanarak bu süreyi 5 iş gününe indirebilmektedir. Ziyaret kapsamlı başvurulardan olan İngiltere ziyaretçi öğrenci vizesi, İngiltere uzatılmış ziyaretçi öğrenci vizesi başvurularında ekstra öncelikli servis hizmetinden de yararlanılabilir. Bu servisler hakkında bilgi almak ve başvurularda danışmanlık almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarıyla irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz.  İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 940 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular