image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğuna Hitaben Yazı Nasıl Yazılır?

İngiltere Konsolosluğuna hitaben yazı, firmamız uzmanlarınca kişinin durumuna göre gerekli bulunması halinde hazırlanarak başvuru dosyasına eklenecektir.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru yapılan vize türünün şartlarının sağlayabildiğinin gösterilebilmesi için bazı belgelerin başvuru dosyasına tercümeleri de eklenerek konması gerekmektedir. Bu başvuru evrakları başvuru yapılacak vize türüne göre değişkenlik gösterir. Çünkü her vize türünün şartları farklı olup, sağlanması gereken şartlar ve dolayısıyla da belgeler buna göre değişmektedir. Bu belgelerden biri de İngiltere Konsolosluğuna hitaben yazı olabilir. Bu yazı, firmamız uzmanlarınca kişinin durumuna göre gerekli bulunması halinde hazırlanarak başvuru dosyasına eklenecektir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine öncelikle danışmanlarımızca tam olarak hazırlanmış olan başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilerek yapılacak olan İngiltere vizesi başvurularında olumlu sonuç almak isteyen başvuru sahiplerinin vize prosedürlerine uygun bir vize başvurusu gerçekleştirmesi gerekir. Bu prosedürler İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerince belirlenmiştir ve bunlara uyulmadığı takdirde geçerli bir başvuru yapılamayacaktır. Prosedürlere uygun bir başvuru gerçekleştirebilmek için uzmanlarımızca sağlanacak olan belgelerin toplanması, bu belgelerin tercümelerinin yapılması, varsa başvuru/vize ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılması gerekmektedir.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1641 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular