image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğuna Hitaben İngilizce Olarak Yazılmış Vize Talep Dilekçesi Örneği Nedir?

İngiltere Konsolosluğuna hitaben İngilizce olarak yazılmış vize talep dilekçesi örneği, açıklanması gereken bazı hususların bulunması durumunda uzmanlarımız gerekli gördüğü takdirde başvuru dosyasına eklenmektedir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, ilgili başvuru formları İngilizce doldurulup, vize/başvuru ücreti ödemesi yapıldıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde alınacak randevunun gün ve saatinde başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. İngiltere Vize Başvuru Merkezi, Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, Adana ve Antalya illerinde bulunmaktadır. Bu merkezlerin hangisi yaşadığı yere göre başvuru sahibi için daha uygun olacaksa ona göre uzmanlarımız tarafından randevu alınmaktadır.

Uzmanlarımızın başvuru sahibi için aldığı randevuda biyometrik bilgiler ve başvuru dosyasının teslim edilmesi gerekir. Başvuru dosyası içerisinde uzmanlarımızın gerekli görmesi halinde başvuru sahibine gönderilen evrak listesindeki belgelere ek olarak İngiltere Konsolosluğuna hitaben İngilizce olarak yazılmış vize talep dilekçesi örneği konulabilir.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1260 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular