image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Vize Dilekçe Örneği İngilizce Midir?

İngiltere Konsolosluğu vize dilekçe örneği, başvuru sahibinin durumuna göre gerekli görülmesi halinde İngilizce olarak hazırlanmakta olup kişinin başvuru dosyasına eklenmektedir.

İngiltere vizesi başvurularında öncelikli olarak başvuru sahibinin sahip olduğu şartlara ve İngiltere’ye gidiş amacına göre en uygun vize türünün belirlenmesi gerekir. Bunun ardından İngiltere’de kalınacak süre boyunca geçerli olacak bir pasaporta da sahip olunması halinde CSS Legal uzmanlarıyla başvuru işlemlerine başlanabilecektir.

Başvuru yapılacak vize türü CSS Legal uzmanları tarafından saptandıysa başvuru sahipleri sağlanacak olan kişiye özgü belge listesindeki başvuru için gerekli tüm belgeleri toplamalıdır. Bunlar firmamıza gönderildikten sonra tüm başvuru işlemlerine başlanabilecektir. Bunun ardından bu belgelerin tercümelerinin yaptırılması ve dosyaya konması gerekir. Ayrıca başvuru/vize ücreti yatırıldıktan sonra başvuru formunun doldurulması gerekir. Bu işlemlerin hepsi tamamlandıktan sonra ise İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınarak başvuru gerçekleştirilebilir. Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Bursa ve Antalya şehirlerinin birinde bulunan başvuru merkezlerinin birinden randevu alınabilir. Randevuya gününde ve saatinde katılıp başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilerek başvuru süreci tamamlanabilir.

Bu başvuru işlemlerinin en önemli aşamalarından biri olan evrakların toplanması aşaması oldukça önemlidir. Bu belgelerde herhangi bir eksiklik ya da hata olması başvurunun olumsuz sonuçlanmasına yol açabilecektir. Her başvuru dosyasına konmamakla birlikte bazen başvuru ile ilgili detayların daha net görülebilmesi için İngiltere Konsolosluğu vize dilekçe örneği de başvuru dosyasına konulmaktadır. Bu dilekçe, başvuru sahibinin durumuna göre gerekli görülmesi halinde İngilizce olarak hazırlanmakta olup kişinin başvuru dosyasına eklenmektedir.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1268 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular