image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Vize Başvurusu İstanbul İçerisinden Nasıl Yapılabilir?

İngiltere Konsolosluğu vize başvurusu İstanbul içerisinden doğrudan İstanbul Başkonsolosluğuna müracaat edilmesi ile yapılamamaktadır. Vize başvuru süreci, prosedürleri ve gereksinimleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu vize başvurusu İstanbul içerisinden bazı belgelerin hazırlanması ve başvuru prosedürlerinin izlenmesi ile yapılabilmektedir. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda danışmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli evrakların tam bir listesini sunacak ve başvuru sahiplerini başvuru prosedürleri hakkında bilgilendireceklerdir. Mevzubahis listede yer alan evrakların hazırlanması, gerektiği yerlerde evrakların tercümelerinin yapılarak başvuru dosyasına eklenmesi, başvuru formunun İngilizce olarak doldurulması başvuru dosyasının oluşturulabilmesi için gereklidir. Başvuru dosyası uzmanlarımız ile irtibat halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanmalıdır. Tamamlanan başvuru dosyası başvuru sahibinin fotoğrafı ve parmak izleri (biyometrik bilgileri) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine bizzat başvuru sahiplerince teslim edilir. Başvuru merkezine giden dosyası değerlendirilmek üzere İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilir. Vize başvuru süreci ve bu süreç esnasında gerekli olabilecek evraklar hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile görüşebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu vize başvurusu İstanbul içerisinde de bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezi aracılığı ile gerçekleştirilir, yani başvuru sahiplerinin doğrudan İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna müracaat etmeleri mümkün değildir.

İngiltere Konsolosluğu vize başvurusu İstanbul içerisinden yapıldığı takdirde doğrudan başkonsolosluk ile irtibat kurularak vize başvurusunun sonucunu öğrenmek mümkün olmamaktadır. Vize başvurusunun sonucu, başvuruda kullanılan pasaport ve diğer evraklar gibi başvurunun yapıldığı başvuru merkezinden alınabilmektedir.

CSS & Co Legal Services İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında danışmanlık hizmetleri vermektedir. İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları ile ilgili detaylı bilgi alabilir, danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 942 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular