image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Vize Başvuru Evrakları Nelerdir?

İngiltere Konsolosluğu vize başvuru evrakları her İngiltere vizesi türüne ve hatta her başvuru sahibinin kişisel ve maddi durumuna göre farklı farklıdır.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, ilgili başvuru formları İngilizce doldurulup, vize/başvuru ücreti ödemesi yapıldıktan sonra öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlarla ilgili işlemler tamamlandıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Bu vize işlemlerinin tamamıyla ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

Vize işlemlerinin en önemli adımlarından biri başvuru için evrak listesinin oluşturulması ve bu evrakların başvuru dosyasında eksiksiz olarak yer almasıdır. İngiltere Konsolosluğu vize başvuru evrakları her İngiltere vizesi türüne ve hatta her başvuru sahibinin kişisel ve maddi durumuna göre farklı farklıdır. Evrak listesi firmamız uzmanları tarafından kişinin şartlarına ve gidiş amacına göre hazırlanarak başvuru sahibine iletilmektedir. Uzmanlarımız gerekli görmeleri halinde dosyayı güçlendirmek adına başvuru sahibinden ek evrak da isteyebilmektedir.

2006 yılından bu yana başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında profesyonel destek sağlayan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1059 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular