image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Telefon Numarası Nedir?

Şikayet etmek, itiraz başvurusu yapmak, danışmanlık hizmeti almak vb. durumlarda İngiltere Konsolosluğu telefon numarası gibi bir numara bulunmamaktadır.

İngiltere’ye eğitim görmek, çalışmak, seyahat etmek, yerleşmek gibi amaçlardan biriyle başvuru yapacağı vize türünün belirlenmesini sağlayan başvuru sahipleri bunun ardından uzmanlarımızın sağlayacağı belge listesine göre belgeleri tamamlamalıdır. Bunun ardından diğer işlemler firmamızla birlikte gerçekleştirilebilecektir. Başvuru sahibinin belgelerinin tercümelerinin yapılması, başvuru dosyasını hazırlama, başvuru formunu doldurma, vize ücreti ve ilgili diğer ödemeleri yapma ve İngiltere Vize Başvuru Merkezinden İngiltere Konsolosluğuna gönderilerek değerlendirilebilmesi için başvuru dosyası ve biyometrik bilgileri teslim etmek üzere randevu alma gibi vize işlemlerini gerçekleştirebileceklerdir. Başvurusunu CSS Legal uzmanlarıyla gerçekleştiren başvuru sahipleri burada sayılan tüm işlemler ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirler.

İngiltere vizesi başvurularında şikayet etmek, itiraz başvurusu yapmak, danışmanlık hizmeti almak vb. durumlarda İngiltere Konsolosluğu telefon numarası gibi bir numara bulunmamaktadır. Konsolosluk birimlerinden herhangi birinin İngiltere vizesi başvurularında danışmanlık verme, itiraz ve şikayetleri alma, başvuruları alma ve değerlendirme gibi bir görevi bulunmaz. Bu durumun tek istisnası, İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğudur. Başvurularla ilgili bilgi ve danışmanlık için CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.  

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1171 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular