image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Randevu Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere Konsolosluğu randevu ücreti, her İngiltere vizesi türü için farklı farklı olup bunlar hakkında bilgi almak için CSS Legal uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Birleşik Krallık’a gitmek üzere vize başvurusu yapacak olan kişiler vize işlemlerine başlayabilmek için her şeyden önce geçerli bir pasaporta sahip olmalıdır. Geçerli bir pasaportu bulunan kişiler, İngiltere vizesi almak için uyulması gereken diğer prosedürel işlemlere geçebilirler. Öncelikle yapılması gereken, başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türünün uzmanlarımızca belirlenmesidir. Bunun ardından başvuruda vizenin şartlarının sağlandığını gösteren bazı belgelerin dosyaya eklenmesi gerekir. Ayrıca bu belgelerin tercümelerinin de dosyaya konması gerekmektedir. Başvuru/vize ücretinin yatırılmasının ardından başvuru formunun eksiksiz doldurulmuş olması gerekmektedir. Başvuru için gerekli olan her şey uzmanlarımız tarafından hazırlandıktan sonra yine uzmanlarımız tarafından alınan başvuru randevusunda başvuru dosyası ile biyometrik bilgiler İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilerek başvuru süreci tamamlanabilir.

Bu başvuru prosedürü işlemlerinden biri olan İngiltere Konsolosluğu randevu ücretinin yatırılması işlemi de yine firmamızca gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra İngiltere Konsolosluğu randevu ücreti, her İngiltere vizesi türü için farklı farklı olup bunlar hakkında bilgi almak için CSS Legal uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 952 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular