image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Online Randevu Nasıl Alınır?

İngiltere Konsolosluğu online randevu, başvurusunu firmamızla yapan başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımız tarafından alınmaktadır.

Birleşik Krallık’a herhangi bir amaçla gidecek olan kişilerin İngiltere vizesi başvurusu yapabilmesi için başvuru evraklarının tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, varsa gerekli başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, parmak izi randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızca randevu alınmalıdır. Yani vize başvurusu İngiltere Konsolosluğuna değil başvuru merkezlerinden birine yapılabilmektedir. İngiltere Konsolosluğu yalnızca vize başvurularının değerlendirilmesi aşamasında görev yapmaktadır. Başvuru merkezine teslim edilen bilgi ve belgeler konsolosluğa gönderilerek vize memurlarınca değerlendirilir. Türkiye’den yapılan tüm vize başvuruları İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilerek buradaki memurlarca değerlendirilmektedir.

Türkiye’de İngiltere’ye gitmek üzere vize başvurusu yapılabilen başvuru merkezleri İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Antalya ve Adana illerinde bulunmaktadır. Başvuru sahibine bu merkezlerin en yakın olanından İngiltere Konsolosluğu online randevu alınarak başvurusunun gerçekleştirilmesi sağlanacaktır. Geçerli bir vize başvurusu yapılabilmesi için başvuru yapan kişilerin randevusunda başvuru dosyası ile birlikte parmak izleri ve fotoğraftan oluşan biyometrik bilgilerini de İngiltere Vize Başvuru Merkezine vermeleri gerekmektedir.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1306 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular