image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Öğrenci Vizesi Başvurularında Hangi Şartları Arar?

İngiltere Konsolosluğu öğrenci vizesi başvurularında kabul mektubu (CAS-Confirmation of Acceptance for Studies), IELTS belgesi, masrafları karşılayabilecek düzeyde maddi yeterlilik şartını sağladığını gösteren belgeler vb. şartlar aramaktadır.

İngiltere’de eğitim görmek amacıyla gidecek olan öğrencilerin eğitimi 6 ay ve daha uzun sürelerle lisans, yüksek lisans, doktora, dil eğitimi gibi çeşitli eğitimler ise başvuru sahipleri Tier-4 İngiltere Öğrenci Vizesi başvurusu yapabilirler. İngiltere Konsolosluğu öğrenci vizesi başvurularında kabul mektubu (CAS-Confirmation of Acceptance for Studies), IELTS belgesi, masrafları karşılayabilecek düzeyde maddi yeterlilik şartını sağladığını gösteren belgeler vb. şartlar aramaktadır.

Tier-4 İngiltere Öğrenci Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri olumlu sonuç almak istiyorlarsa İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerince belirlenmiş bulunan prosedürlere uygun bir başvuru yapmalıdır. Vize başvurusu, danışmanınız tarafından size sağlanmış olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, başvuru formu ve varsa diğer formlar İngilizce doldurulup, ilgili başvuru ödemeleri yapıldıktan sonra öncelikli veya hızlandırılmış servis vb. ihtiyacınız varsa bunlar ile ilgili süreçler tamamlandıktan sonra yine danışmanınızca alınmış olacak randevunuzun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyanızın incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine biyometrik bilgilerle birlikte verilmesi ile gerçekleştirilebilmektedir. Tüm bu başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru gerçekleştirmek için başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçerek detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti alabilirler.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 916 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular