image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Nerelerde Vardır?

“İngiltere Konsolosluğu nerelerde vardır?” sorusunun cevabı; İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul, İngiltere Büyükelçiliği Ankara, İngiltere Konsolosluğu İzmir, İngiltere Muavin Konsolosluğu Antalya ile Bodrum Fethiye ve Marmaris İngiltere Fahri Konsolosluklarıdır. 

Başvurularını CSS Legal ile gerçekleştirecek olan başvuru sahipleri, İngiltere Vize Başvuru Merkezine CSS Legal uzmanlarınca sağlanacak olan belge listesine göre belgelerinin toplanması, tercümelerinin yapılması, başvuru/vize harcının ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmesi amacıyla gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılmasının ardından alınmaktadır.

“İngiltere Konsolosluğu nerelerde vardır?” sorusunun cevabı; İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul, İngiltere Büyükelçiliği Ankara, İngiltere Konsolosluğu İzmir, İngiltere Muavin Konsolosluğu Antalya ile Bodrum Fethiye ve Marmaris İngiltere Fahri Konsolosluklarıdır. Ancak yukarıdaki bilgilerden de anlaşılacağı üzere İngiltere Konsolosluğu birimlerine doğrudan başvuru yapılamamaktadır, başvuruları İngiltere Vize Başvuru Merkezi almakta ve değerlendirilebilmesi için İngiltere Başkonsolosluğu İstanbul’a göndermektedir. Başvuru merkezinden size en uygun gün ve saate vize randevusu almak için CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 927 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular