image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Nasıl Gidilir?

“İngiltere Konsolosluğu nasıl gidilir?” sorusu başvurunun doğrudan konsolosluğa yapılacağını düşünen başvuru sahiplerince sıkça sorulmaktadır. Ancak bilinmelidir ki başvurular İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir.

İngiltere vizesine başvuracak olan başvuru sahipleri de başvurularını başkonsolosluğa değil İngiltere Vize Başvuru Merkezine danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gereken belgeler tercüme edilip, ilgili formlar İngilizce doldurulup, ilgili harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra eğer öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili prosedürler tamamlandıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim ederek yapabilecektir. İngiltere’ye gitmek üzere vize başvurusu yapacak olan kişiler CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek tüm bu işlemlerin yanı sıra vize randevularının alınmasını da sağlayabilirler. Başvuru merkezinde başvuru belgeleri ile birlikte biyometrik bilgilerini de vermekle yükümlü olan başvuru sahipleri, uzmanlarımızın ayarladığı gün ve saatte randevusu için başvuru merkezinde olmalıdır.

Yukarıda bahsedilen İngiltere vizesi başvuru prosedüründen de anlaşılabileceği üzere İngiltere Konsolosluğuna doğrudan vize başvurusu yapılamamaktadır. Dolayısıyla “İngiltere Konsolosluğu nasıl gidilir?” sorusu herhangi bir önem arz etmemektedir.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 884 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular