image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Mülakat Soruları Nedir?

İngiltere Konsolosluğu mülakat soruları ile ilgili bilgi, başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahiplerince uzmanlarımızdan alınabilir.

Bir İngiltere vizesi türüne başvuru yapan kişiler bilmelidir ki başvuruların çoğunda mülakata girmeleri gibi bir şart bulunmamaktadır. Yalnızca Tier 4 İngiltere Öğrenci Vizesi türünde İngiltere’de eğitim görecek öğrencilerin mülakata girmesi şart olup diğer vize türlerinde konsolosluk yetkililerince gerekli görülmesi durumunda mülakat yapılmaktadır. Bu durumlar genellikle başvuru dosyasında bazı bilgilerin şüpheli bulunması ya da net olarak anlaşılamamasıdır. Bu gibi durumların dışında genellikle İngiltere vizesi başvurularında çok fazla mülakat talebi ile karşılaşılmamaktadır.

Vize başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahipleri evrak listesinin hazırlanması, evrakların tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması gibi işlemlerin yanı sıra mülakata çağırılmaları halinde İngiltere Konsolosluğunun sorabileceği sorularla ilgili de profesyonel destek alabileceklerdir. Yani İngiltere Konsolosluğu mülakat soruları ile ilgili bilgi, başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahiplerince uzmanlarımızdan alınabilir. Bu nedenle vize başvurusu yapacak olan kişilerin yalnızca vize başvuru sürecinde değil sonrasında oluşabilecek her türlü durum için firmamız danışmanları ile iletişim halinde olmaları faydalı olacaktır.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1089 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular