image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Mesai Saatleri Ne Zamandır?

İngiltere Konsolosluğu mesai saatleri, başvuruları buraya yapılamadığı için başvuru süreci açısından herhangi bir önemi bulunmamaktadır.

İngiltere’ye herhangi bir amaçla (eğitim görmek, çalışmak, seyahat etmek vb.) gitmek üzere yapılacak olan vize başvuruları İngiltere Vize Başvuru Merkezlerinden başvuru sahibi için en uygun olanına yapılabilmektedir. Başvuru merkezleri Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde bulunmaktadır. Bu merkezlerden birine İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenler tercüme edilip, başvuru formları İngilizce doldurulup, vize harcı ödemeleri tamamlandıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesiyle yapılabilmektedir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz başvuru prosedüründen de anlaşılabileceği üzere İngiltere vizesi başvuruları İngiltere Konsolosluğuna değil İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir. Dolayısıyla İngiltere Konsolosluğu mesai saatleri, başvurular buraya yapılamadığı için başvuru süreci açısından herhangi bir önem arz etmemektedir. Başvuru merkezlerinin çalışma saatleri ile 08.00 ile 17.00 saatleri arası olup başvuru sahipleri bu saatler arasında bir randevu almak için uzmanlarımızla irtibata geçebilirler. Başvuru merkezinin çalışma saatleri içerisinde başvuru yapamayacak başvuru sahipleri ise Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisi ile başvuru yapabilir. Bu hizmeti satın almak için de başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarından profesyonel destek alabilir.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1163 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular