image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Mecidiyeköy İçinde Midir?

İngiltere Konsolosluğu Mecidiyeköy içinde yer almamakla birlikte burada başvuruların yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır.

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin izlemesi gereken bir başvuru prosedürü bulunmaktadır. Başvuru yapılacak olan vize türü belirlendikten sonra danışmanınız tarafından size sağlanmış olan belge listesindeki belgelerinizi tamamlayıp uzmanlarımıza göndermenizle işlemleriniz başlatılacaktır. Tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, ilgili formlar İngilizce doldurulup, ilgili harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra ihtiyacınız varsa bunlar ile ilgili prosedürler tamamlandıktan sonra danışmanlarınızın alacağı randevunuzun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyanızın incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Bunun yanında İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınan vize randevusu sırasında başvuru dosyasına ilaveten biyometrik bilgilerin de verilmesi gerekir.

Yukarıdaki başvuru prosedüründen de anlaşılacağı üzere başvurular doğrudan İngiltere Konsolosluğuna değil İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir. İstanbul’dan yapılan İngiltere vizesi başvuruları da aynı şekilde yapılmaktadır.  İngiltere Konsolosluğu Mecidiyeköy içinde yer almamakla birlikte burada başvuruların yapıldığı başvuru merkezi bulunmakta, başvurular da buraya yapılmaktadır.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1123 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular