image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Marmaris Nerededir?

İngiltere Konsolosluğu Marmaris, Barbaros Caddesi No: 13, 48700, Marina/Marmaris adresinde yer almaktadır.

Barbaros Caddesi No: 13, 48700, Marina/Marmaris adresinde yer alan İngiltere Konsolosluğu Marmaris İngiltere vizesi başvurularını alma ya da değerlendirme gibi bir göreve sahip değildir. Türkiye’deki hiçbir İngiltere Konsolosluğu birimi İngiltere vizesi başvurularını kabul etmemektedir. Yalnızca İstanbul İngiltere Başkonsolosluğu vize başvurularını değerlendirme aşamasında görev almaktadır.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılan tüm vize başvurularında İngiltere Vize Başvuru Merkezine danışmanınız tarafından size sağlanacak olan ve sizin durumunuz ile İngiltere’ye gidiş amacınıza uygun olarak başvurunuz için hazırlanması gereken evrak listesindeki belgelerinizi uzmanlarımıza iletmeniz gerekir. Gerekli görmeleri halinde dosyayı güçlendirmek adına uzmanlarımız sizden ek belge de talep edebilir. Sonrasında bu belgelerin tercümelerinin yaptırılıp, bütün başvuru formlarının doldurulup ardından biyometrik bilgileriniz (parmak izleri, fotoğraf) ve başvuru dosyanızı teslim edebilmeniz için uzmanlarımız tarafından randevu alınması gerekir. Bu randevuya katılarak parmak izleri, fotoğraf ve başvuru dosyasını teslim ederek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Adana, Antalya ve Bursa illerinde bulunan vize başvuru merkezlerinin en uygunundan uzmanlarımızca randevu alınarak başvuru gerçekleştirilebilir.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 805 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular