image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Mail Adresi Nedir?

İngiltere Konsolosluğu mail adresi bulunmamakta olup başvuru sahiplerinin İngiltere Konsolosluğu ile mail, telefon vb. ile iletişime geçmesi, bilgi alması, danışmanlık hizmeti alması mümkün değildir.

Birleşik Krallık’a herhangi bir amaçla gidecek olan kişilerin İngiltere vizesi başvurusu yapabilmesi için başvuru evraklarının tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, parmak izi randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızca randevu alınmalıdır. Yani vize başvurusu İngiltere Konsolosluğuna değil başvuru merkezlerinden birine yapılabilmektedir. Konsolosluk yalnızca vize başvurularının değerlendirilmesi aşamasında görev yapmaktadır. Başvuru merkezine teslim edilen bilgi ve belgeler konsolosluğa gönderilerek vize memurlarınca değerlendirilir ve olumlu ya da olumsuz bir sonuca bağlanır. Türkiye’den yapılan tüm vize başvuruları İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilerek buradaki memurlarca değerlendirilmektedir.

Yukarıdaki başvuru prosedürüne sahip İngiltere vizesi başvurularında başvuruların yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezine ya da başvuruları değerlendiren İngiltere Başkonsolosluğu ile Türkiye’deki diğer konsolosluk birimlerinden bilgi ya da danışmanlık alınamamaktadır. Dolayısıyla İngiltere Konsolosluğu mail adresi bulunmamakta olup başvuru sahiplerinin İngiltere Konsolosluğu ile mail, telefon vb. ile iletişime geçmesi, bilgi alması, danışmanlık hizmeti alması mümkün değildir.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1422 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular