image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Kargo ile Sonuçları Gönderir Mi?

İngiltere Konsolosluğu kargo ile sonuçları İngiltere Vize Başvuru Merkezine göndermektedir. Buraya gelen pasaportu başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine uzmanlarımız elden ya da kargo ile ulaştırabilmektedir.

İngiltere vizesi başvuruları firmamız müşterileri için vize başvuru dosyası danışmanlarımız tarafından kişiye sağlanacak olan ve başvuru sahibinin şahsi ve maddi durumu ile İngiltere’ye gidiş amacına uygun olarak başvuru için hazırlanması gereken belgeler listesindeki belgelerinin tamamlanıp, tercümelerinin yapılması, başvuru/vize ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğunda değerlendirilmesi için gönderilmek üzere başvuru merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılmasının ardından İngiltere Vize Başvuru Merkezinde uzmanlarımızın alacağı randevuya giderek gerçekleştirilmektedir. Başvuru merkezine verilen başvuru dosyası İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilerek buradaki vize memurlarınca değerlendirilmektedir. Burada değerlendirilen ve sonuçlandırılan vize başvuruları tekrardan İngiltere Vize Başvuru Merkezine gönderilmektedir. Bu sonuçları, başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahiplerine uzmanlarımız elden ya da kargo ile ulaştırabilmektedir. Tüm İngiltere vizesi işlemleriyle ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak üzere CSS Legal İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1449 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular