image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İzmir Telefon Numarası Nedir?

İngiltere Konsolosluğu İzmir telefon numarasından ulaşılarak vize başvurularının yapılabileceği bir merci değildir. Vize başvurularının nasıl ve nereye yapılabileceği hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İzmir telefon numarası aranarak vize başvuru randevusu almak, vize başvurusunda bulunmak veya tamamlanmış başvuruların sonucunu almak mümkün olmamaktadır. İzmir içerisinde bulunan İngiltere Konsolosluğu doğrudan başvurulabilecek bir merci değildir. Bu İngiltere temsilciliği biriminin İngiltere vizesi başvurularını kabul etmek, değerlendirmek veya sonuçlandırmak şeklinde yetkileri bulunmamaktadır. Türkiye’den yapılan vize başvuruları İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu tarafından değerlendirilmektedirler.

Yukarıda bahsedildiği gibi İngiltere Konsolosluğu İzmir telefon numarası aranarak vize başvuru randevusu alınamaz. Vize başvuru randevuları İngiltere Vize ve Göçmenlik Dairesinin (UK Visas & Immigration) resmi web sitesi üzerinden alınmaktadırlar. Başvurularınızı firmamız aracılığı ile yaptığınız takdirde vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımız sizlere en yakın vize başvuru merkezinden vize başvuru randevusu alacaklardır. Vize başvurularında kullanılacak olan başvuru dosyaları bu randevunun gün ve saatinden önce tamamlanmış olmalıdır.

İngiltere vizesi başvuruları firmamız aracılığı ile yapıldığı takdirde başvuru dosyasının oluşturulabilmesi için uzmanlarımız tarafından sağlanacak belge listesindeki belgeler toplanmalı, tercümesi gereken belgelerin tercümeleri yapılarak dosyaya eklenmeli, vize/başvuru ücretinin ödenmesinin ardından vize başvuru formu doldurulmalıdır. Tamamlanan başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin fotoğrafları ve parmak izleri (biyometrik bilgileri) eşliğinde bizzat başvuru sahiplerince randevunun alındığı İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilirler. Vize başvuru merkezine iletilen başvuru dosyaları İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilerek burada işlem görmektedirler. Vize başvurularının gereksinimleri ve başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS Legal’in İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunmaktadır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek firmamız uzmanları ile iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuruların gereksinimleri ve prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1489 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular