image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İzmir Resmi Sitesi Üzerinden Vize Başvurusu Yapılabilir Mi?

İngiltere Konsolosluğu İzmir resmi sitesi üzerinden vize başvurusunda bulunulması mümkün olmamaktadır. İzmir’de bulunan İngiltere Konsolosluğu dahil olmak üzere Türkiye’de bulunan İngiltere temsilciliği birimlerine direkt olarak müracaat edilerek vize başvurusunda bulunulması mümkün olmamaktadır.

İngiltere Konsolosluğu İzmir resmi sitesi üzerinden vize başvuru randevusu alınamamaktadır. Başvuru randevuları İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu (UK Visas & Immigration)’nun resmi web sitesinden alınmaktadırlar. Firmamız aracılığı ile başvuruda bulunmanız durumunda vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımız başvuru randevusunun ayarlanmasını sağlayacaklardır.

İngiltere Konsolosluğu İzmir resmi sitesi üzerinden vize başvurusunda bulunmak veya vize başvurularının yapılabilmeleri için gerekli idari işlemleri gerçekleştirmek mümkün olmamaktadır. Türkiye içerisinde bulunan İngiltere temsilcilik birimlerine doğrudan veya web siteleri üzerinden başvuruda bulunmak mümkün değildir.

İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmesi için başvuru dosyası oluşturulması gerekmektedir. Başvurularınızı CSS Legal aracılığı ile yaptığınız takdirde firmamız uzmanları başvuruda gerekecek belgelerin tam bir listesini sunacaklar ve başvuru prosedürleri hakkında gerekli bilgilendirmede bulunacaklardır. Başvuru dosyalarının oluşturulabilmeleri için mevzubahis listede yer alan evrakların derlenmesi, tercümesi gerekli olan evrakların tercümelerinin yapılarak başvuru dosyasına eklenmeleri, vize başvuru formunun İngilizce olarak doldurulması gerekmektedir. Uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak olan başvuru randevusundan önce tamamlanacak olan başvuru dosyasının kişinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından teslim edilmesi ile başvuru süreci tamamlanmaktadır. Vize başvuruları, başvurularda gerekenler ve başvuru süreci hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İzmir resmi sitesi üzerinden gerçekleştirilmiş başvuruların takibi ya da vize başvurularının sonuçlarının öğrenilmesi de mümkün olmamaktadır. Vize başvurularının nasıl sonuçlandığı bilgisi, başvuruda teslim edilmiş belgeler ve pasaport ile birlikte başvurunun gerçekleştirildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınabilmektedir.

CSS & Co Legal Services, Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 942 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular