image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İzmir Randevu Alınması Mümkün Müdür?

İngiltere Konsolosluğu İzmir randevu almak veya vize başvurusunda bulunmak için direkt olarak başvurulabilecek bir merci değildir. Vize başvuruları ve başvuru randevularının alınması hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İzmir randevu almak için başvurulabilecek bir merci değildir. İzmir içerisindeki İngiltere temsilciliği birimi olan İngiltere Konsolosluğuna doğrudan müracaat edilerek vize başvurusu için randevu alınması mümkün olmamaktadır. Vize başvuru randevuları UK Visas & Immigration (İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu)’un resmi web sitesi üzerinden alınmaktadır. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahipleri ile iletişime geçerek vize başvuru randevusunu ayarlayacaklardır. İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmesi için oluşturulacak olan başvuru dosyalarının alınmış randevunun gün ve saatinden önce tamamlanmış olmaları gereklidir.

Vize başvurularında kullanılacak başvuru dosyalarının oluşturulabilmeleri için sunulması gereken bazı belgeler vardır. Başvurular firmamız aracılığı ile yapıldıkları takdirde uzmanlarımız başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini sunacaklardır. Bu listede yer alan evrakların toplanmasının ardından tercümesi gerekli evrakların tercümelerinin yapılarak başvuru dosyasına eklenmesi gereklidir. Vize/başvuru ücreti yatırılmasının ardından doldurulabilen vize başvuru formu da İngilizce olarak doldurulmalı ve başvuru dosyasına eklenmelidir. Tamamlanan başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (beyaz arka planda yüzlerini detaylı olarak gösteren fotoğraf ve parmak izleri) ile birlikte başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmektedirler. Vize başvuru prosedürleri ve gereksinimleri hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İzmir randevu alınması için başvurulabilecek merci olmamasının yanı sıra vize başvurularının sonuçlarının alınabileceği bir merci de değildir. Vize başvurularının sonuçları, başvuruda teslim edilen belgeler ve pasaport ile birlikte başvuru hangi İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapıldıysa o başvuru merkezinden alınabilmektedir.

CSS & Co Legal Services, Türkiye'de ve İngiltere'de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, bu başvuruların gereksinimleri, prosedürleri ve göçmenlik hukuku hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 1025 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular