image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İzmir İletişim Bilgileri Nedir?

İngiltere Konsolosluğu İzmir iletişim bilgileri vize başvurusunda bulunmak, vize başvuru randevusu almak vb. işlemler için kullanılamamaktadır.

İngiltere Konsolosluğu İzmir iletişim bilgileri başvuruda bulunmak, vize başvuru randevusu almak veya gerçekleştirilmiş başvuruların sonuçlarını öğrenmek için kullanılabilecek bilgileri içermemektedir. İngiltere vizesi başvurularının İzmir içerisinde bulunan İngiltere Konsolosluğuna doğrudan veya iletişim araçları kullanılarak yapılmaları mümkün olmamaktadır.

İngiltere Konsolosluğu İzmir iletişim bilgileri vize başvurusu için gerekli değildir. Vize başvurularının yapılabilmesi için oluşturulan başvuru dosyaları doğrudan İzmir’de bulunan İngiltere Konsolosluğuna gönderilmemektedir. Vize başvurularının yapılabilmeleri için tamamlanmaları gereken başvuru dosyaları gerekli evrakların toplanması, tercümesi gereken evrakların tercümelerinin yapılması, vize/başvuru ücretinin ödenmesinin ardından vize başvuru formunun doldurulması, öncelikli/hızlandırılmış servisler kullanılacak ise bu servislerle ilgili prosedürlerin takip edilmesi ve başvuruda gerekebilecek diğer evrak ve prosedürlerin izlenmesi ile mümkün olmaktadır. Firmamız aracılığı ile yapılan başvurularda uzmanlarımız ile iletişim halinde alınacak randevunun gün ve saatinden önce tamamlanan başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmektedirler. Başvuru merkezine teslim edilen dosyalar İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna gönderilerek bu temsilcilik biriminde işlem görürler.

Vize başvuruları CSS Legal ile gerçekleştirildiği takdirde firmamız vize ve göçmenlik hukuku uzmanları başvuru sahiplerine başvurularda gerekecek belgelerin tam bir listesini sunacak, başvuruların gereksinimleri ve başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek sağlayacaklardır.

İngiltere Konsolosluğu İzmir iletişim bilgileri gerçekleştirilen başvuruların sonuçlarını öğrenmek konusunda da başvuru sahiplerine yardımcı olmamaktadır. Vize başvurularının sonuçları, başvuru esnasında teslim edilen pasaport ve diğer belgeler başvurunun yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezinden temin edilebilmektedir.

CSS & Co Legal Services 2006'dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek firmamız uzmanları ile görüşebilir, İngiltere vizesi başvuruları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1138 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular