image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İzmir Adres Bilgileri Nedir?

İngiltere Konsolosluğu İzmir adres bilgileri vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere herhangi bir fayda sağlamamaktadır. İngiltere vizesi başvuruları İzmir içerisinde bulunan İngiltere Konsolosluğuna direkt olarak müracaat edilmesi ile yapılamamaktadır.

İngiltere Konsolosluğu İzmir adres bilgileri vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere yardımcı olabilecek bilgiler değildir. İzmir’de bulunan İngiltere Konsolosluğu direkt olarak vize başvurusu yapılabilen, vize başvuru randevusu alınabilen veya yapılmış vize başvurularını değerlendirme yetkisine sahip olan bir İngiltere temsilciliği birimi değildir. Türkiye içerisinden yapılan vize başvurularını değerlendirme ve sonuçlandırma yetkisi İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna aittir.

İngiltere Konsolosluğu İzmir adres bilgileri vize başvurusunda bulunulması için randevu alma hususunda da başvuruda bulunmak isteyenlere yardımcı olmamaktadır. Vize başvuruları için alınması gereken randevular İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu (UK Visas & Immigration)’nun resmi web sitesinden alınmaktadırlar. Firmamız ile gerçekleştirilecek başvurularda uzmanlarımız başvuru sahipleri ile iletişim halinde başvuru randevusunu alacaklardır.

İngiltere Konsolosluğu İzmir adres bilgileri aynı zamanda vize başvurularının yapılabilmesi için de faydalı olabilecek bilgiler değildir. Gerekli belgeler toplandıktan, belgelerin tercümeleri yapılarak başvuru dosyasına eklendikten, başvuru formu doldurulduktan ve başvuru prosedürleri takip edildikten sonra uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile iletişim halinde alınmış randevunun gün ve saatinden önce başvuru dosyalarının tamamlanmış olmaları gereklidir. Tamamlanan başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (beyaz arka planda fotoğrafları ve el parmaklarının izleri) eşliğinde başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine elden teslim edilirler. Başvuru merkezinin aldığı başvuru dosyaları İstanbul içerisinde bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna giderek bu temsilcilik biriminde işlem görürler. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahiplerine gereken belgelerin tam bir listesini sunacak, başvuru prosedürleri ve gereksinimleri hakkında başvuru sahiplerine detaylı bilgi ve profesyonel destek sağlayacaklardır.

CSS & Co Legal Services, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilir, İngiltere vizesi, vize başvurularında gerekenler, başvuru süreçleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 964 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular