image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İstanbul'dan Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

İngiltere Konsolosluğu İstanbul'dan randevu alma işlemi yapılamamakta olup randevu İstanbul’daki İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınabilecektir.

İstanbul’dan İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için başvuru evraklarının tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, gerekli başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, parmak izi randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezinden uzmanlarımızca randevu alınmalıdır. Yani vize başvurusu İngiltere Konsolosluğuna değil başvuru merkezlerinden birine yapılabilmektedir.

Konsolosluk yalnızca vize başvurularının değerlendirilmesi aşamasında görev yapmaktadır. Türkiye’den yapılan tüm İngiltere vizesi başvuruları İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğunda değerlendirilmektedir. Yani başvuru merkezine teslim edilen bilgi ve belgeler konsolosluğa gönderilerek vize memurlarınca değerlendirilir.

Yukarıdaki bilgilerden de anlaşılacağı üzere İngiltere Konsolosluğu İstanbul randevu alma işlemi yapılamamaktadır. Randevu İstanbul’daki İngiltere Vize Başvuru Merkezinden CSS Legal uzmanları tarafından başvuru sahibi için en uygun saat ve güne alınabilmektedir. Karmaşık yapıdaki İngiltere vizesi başvurularında İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi ve danışmanlık almak isteyen başvuru sahipleri firmamızla irtibata geçebilirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1257 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular