image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İstanbul Web Sitesi Üzerinden Vize Başvurusu Yapılabilir Mi?

İngiltere Konsolosluğu İstanbul web sitesi üzerinden vize başvurularının gerçekleştirilmeleri mümkün olmamaktadır. Vize başvurularının gereksinimleri ve başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul web sitesi üzerinden vize başvuru randevusu alınması mümkün değildir. Başvuru randevusu UK Visas & Immigration (İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu)’un web sitesinden alınmaktadırlar. Randevunun alınabilmesi için vize harcının ödenmesi gereklidir. Vize harcı ödenmediği takdirde başvuru randevusu alınması mümkün değildir. Firmamız aracılığı ile yapılacak başvurularda uzmanlarımız başvuru sahipleri ile irtibat halinde başvuru randevusunun alınmasını sağlayacaklardır.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul web sitesi üzerinden vize başvurusunda bulunulması da mümkün olmamaktadır. Türkiye içerisinden yapılacak olan İngiltere vizesi başvuruları Türkiye’de bulunan İngiltere temsilciliği birimlerine doğrudan müracaat edilmesi ile yapılamamaktadırlar.

İngiltere vizesi başvurularının yapılabilmesi için uzmanlarımız tarafından sunulacak belge listesindeki belgelerin toplanması, belgelerin tercümelerinin yapılarak başvuru dosyasına eklenmeleri ve vize başvuru formunun İngilizce olarak doldurulması gerekmektedir. Uzmanlarımız ile irtibat halinde alınacak olan randevunun gün ve saatinden önce tamamlanacak olan başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) eşliğinde başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilirler. Vize başvuru prosedürü hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul web sitesi üzerinden vize başvurularının sonuçlarının öğrenilebilmesi de mümkün değildir. Vize başvurularının sonuçları, başvuru esnasında teslim edilen pasaport ve benzeri diğer belgeler başvurunun yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınmaktadır.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile görüşmek için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir veya ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Bizimle irtibata geçerek vize başvuruları, vize başvuruları için gerekenler, vize başvuru prosedürleri, randevu alımı, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 844 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular