image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İstanbul Vize Başvuru Değerlendirmeleri Ne Kadar Sürmektedir?

İngiltere Konsolosluğu İstanbul vize başvuru değerlendirmelerinin alacakları süre İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğu, öncelikli servisler kullanılıp kullanılmadığı gibi etmenlere bağlı olarak değişebilmektedir.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul vize başvuru işlemleri için doğrudan başvurulabilen bir merci değildir. Firmamız aracılığı ile yapılan başvurularda vize başvuru prosedürlerinin takip edilmesinin ardından tamamlanan başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) ile birlikte İngiltere Konsolosluğu tarafından değerlendirilmeye alınmak üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından elden teslim edilmektedirler. Vize başvuru süreci, vize başvurularında gerekenler, vize başvurularının ne kadar sürdüğü hakkında her konuda detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul vize başvuru değerlendirilme süresi başvurulan vize türüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Normal şartlar altında vize başvurularının değerlendirilmeleri için verilen ortalama süreler bulunmaktadır fakat değerlendirmenin ne kadar süreceği İngiltere Konsolosluğunun yoğunluğuna bağlıdır. İngiltere vizesi başvuruları ortalamadan daha uzun ya da daha kısa sürede sonuçlanabilmektedir. İngiltere vizesi türleri ve farklı vize türlerinin ortalama sonuçlanma süreleri hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul vize başvuru değerlendirme süresini kısaltabilecek olan öncelikli/hızlandırılmış servisler vardır. Örneğin, Öncelikli Servis (Priority Visa Service) vize başvurularının 5 iş günü içerisinde sonuçlanmasına olanak tanıyabilmektedir. Vize başvurusu esnasında başvuru sahipleri ihtiyaç duymaları veya istemeleri durumunda servise göre değişkenlik gösteren ek bir ücret ödeyerek öncelikli servislerden yararlanarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services, Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet sunan bir danışmanlık şirketidir. CSS & Co Legal Services vize ve danışmanlık uzmanları ile irtibata geçmek için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, öncelikli servisler, vize değerlendirme süreleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, başvurularınızda firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 816 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular