image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İstanbul Tel Numarası Nedir?

İngiltere Konsolosluğu İstanbul tel numarası vize başvurusunda bulunmak veya vize başvuru randevusu almak için kullanılamayacağından dolayı vize başvuruları için gereken veya başvuru sahiplerine yararlı olabilecek bir bilgi değildir.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul tel numarası, İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerine herhangi bir fayda sağlayacak bir bilgi değildir. Vize başvurularının İngiltere Başkonsolosluğuna telefon ederek, email göndererek veya benzeri herhangi bir yöntem ile direkt müracaat ederek yapılmaları mümkün olmadığı gibi, vize başvurusu için randevu almak, vize başvurusunun sonucunu öğrenmek vb. işlemler de bu şekilde gerçekleştirilemez.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul tel numarası üzerinden vize başvurusunda bulunmak mümkün değildir ve bu telefon numarası üzerinden vize başvuru randevusu da alınamaz. Vize başvuruları için alınacak randevular UK Visas & Immigration (İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu)’un resmi web sitesinden alınmalıdır. Firmamız aracılığı ile yapacağınız başvurularda firmamız uzmanları İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Gaziantep ve Bursa’da bulunan İngiltere Vize Başvuru Merkezinden başvuru sahipleri ile iletişim halinde randevu alacaklardır. Vize başvuru randevularının alınabilmeleri için vize/başvuru harcının ödenmiş olması gerekmektedir. Harcın yatırılması durumunda randevu alınabilecek ve başvuru işlemleri gerçekleştirilebilecektir. Vize başvuruları, başvurularda gerekenler ve başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul tel numarası aranarak vize başvurularının sonuçlarının öğrenilmesi mümkün değildir. Başvuru sonuçları başvurunun gerçekleştirildiği vize başvuru merkezinden öğrenilebilmektedir. Bununla birlikte başvurularda kullanılan evraklar ve başvuru sahibinin pasaportu başvurunun yapılmış olduğu başvuru merkezinden temin edilebilmektedir.

CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti vermektedir. Türkiye’de ve İngiltere’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. Firmamızın vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak irtibata geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuru prosedürleri, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 946 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular