image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İstanbul Tatil Günleri Esnasında Vize Başvurusunda Bulunulabilen Bir Konsolosluk Birimi Midir?

İngiltere Konsolosluğu İstanbul tatil günleri esnasında vize başvurusunda bulunmak öncelikli servislerin kullanılması durumunda mümkün olabilmektedir.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul tatil günleri içerisinde mesai yapılan günler esnasında olduğu gibi başvuruda bulunmak doğrudan İngiltere temsilcilik birimlerine müracaat edilmesi ile yapılmamaktadır. İngiltere vizesi başvuruları başvuru prosedürlerinin takip edilmesinin ve gerekli evrakların tedarik edilmesi, evrakların tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması gibi işlemler ardından tamamlanan başvuru dosyalarının İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere başvuru sahibinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) ile birlikte başvuru sahipleri tarafından İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmesi ile yapılmaktadırlar. CSS Legal aracılığı ile yapılacak başvurularda firmamız uzmanları başvuru sahiplerine gerekli belgelerin tam bir listesini sunacak ve başvuru süreci esnasında başvuru sahiplerine yardımcı olacaklardır. 

İngiltere vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin istemeleri veya ihtiyaç duymaları halinde kullanabilecekleri öncelikli/hızlandırılmış servisler mevcuttur. Öncelikli servisler vize başvurularının tabi oldukları bazı sınırlamaların dışına çıkmalarına olanak tanıyabilmektedirler. Öncelikli servisler ek ücrete tabidir, yani başvuru sahipleri bu servislerden yararlanmak için vize harcının dışında ücret ödemek durumundadırlar. Bu servisler arasında bulunan Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisi (Prime Time Appointment Service) vize başvurularının normal mesai saatlerinin dışında yapılabilmelerine olanak tanıyabilmektedir. İngiltere Konsolosluğu İstanbul tatil günleri esnasında vize başvurusunda bulunmak bu servisin kullanılması halinde belirli saatler içerisinde mümkün olabilmektedir. Mesai Saatleri Dışında Başvuru Servisinin nasıl kullanılabileceği ve başvuru yapılmasına imkân verdiği gün ve saatler hakkında CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services, İngiltere’de ve Türkiye’de bulunan başvuru sahiplerine hizmet vermekte olan bir danışmanlık şirketidir. CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçmek için İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayabilir veya ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek İngiltere vize başvuruları, vize başvurularının gereksinimleri, vize başvuru prosedürleri, öncelikli servisler ve bu servislerin kullanımı ile İngiltere Konsolosluğu İstanbul tatil günleri esnasında nasıl başvuru yapılabileceği hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 948 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular