image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İstanbul Resmi Sitesi Üzerinden Vize Başvurusu Yapılabilir Mi?

İngiltere Konsolosluğu İstanbul resmi sitesi üzerinden vize başvurusunda bulunmak, vize başvurusu için randevu almak, vize başvurusunun sonucunu öğrenmek vb. işlemleri gerçekleştirmek mümkün değildir. Vize başvurusu ve işlemleri hakkında firmamız uzmanları ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul resmi sitesi, İngiltere vizesi başvurularına ait herhangi bir idari işlemin yapılmasına imkân veren bir web sitesi değildir. Vize başvuruları, vize başvuruları için alınacak randevular vb. işlemler herhangi bir şekilde doğrudan İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna müracaat edilmesi ile yapılmamaktadır.

İngiltere vizesi başvurusunda bulunulabilmesi yani başvuru dosyasının teslim edilmesi için alınacak olan randevular İngiltere Konsolosluğu İstanbul resmi sitesi üzerinden alınmamaktadır. Vize başvuru randevuları firmamız ile gerçekleştirilecek başvurularda uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile irtibat halinde UK Visas & Immigration (İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu)’un resmi web sitesinden alınmaktadırlar. Randevunun alınabilmesi için vize harcının ödenmiş olması gerekmektedir. Vize harcı ödendiği takdirde alınabilecek olan randevudan önce başvuruda kullanılacak olan başvuru dosyalarının tamamlanması gerekmektedir. Firmamız uzmanları tarafından sunulacak belge listesindeki belgelerin toplanması, tercümesi gereken belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması vb. işlemler ile oluşturulan başvuru dosyaları randevudan önce tamamlanarak randevunun gün ve saatinde başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) eşliğinde bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilmektedirler. Vize başvuru süreci, prosedürleri ve başvuruların gereksinimleri hakkında firmamız uzmanları ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yapılmış olan başvuruların sonuçları İngiltere Konsolosluğu İstanbul resmi sitesi aracılığı ile öğrenilemez. Başvuruların sonuçları, başvurularda kullanılan pasaportlar ve diğer evraklar başvurunun gerçekleştirildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınabilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal Services vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek iletişime geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuru prosedürleri, başvuru randevuları, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanarak başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayfa 1040 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular