image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İstanbul Profilo Alışveriş Merkezinde Midir?

İngiltere Konsolosluğu İstanbul Profilo Alışveriş Merkezinde şubesi bulunan bir İngiltere temsilciliği birimi değildir. Bununla birlikte bu adreste vize başvurularının teslim edilebileceği merci olan İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul Profilo Alışveriş Merkezinde bulunmamaktadır. İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğu Meşrutiyet Caddesi, No:34, Tepebaşı, Beyoğlu, İstanbul adresinde yer almaktadır. İngiltere vatandaşı olarak Türkiye’de bulunan kişilerin başkonsolosluğa müracaat ederek yardım talebinde bulunmaları mümkün olmaktadır.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul Profilo Alışveriş Merkezinde şubesi bulunan bir İngiltere temsilciliği birimi olmamakla birlikte Profilo Alışveriş Merkezi Cemal Sahir Cad. Kat 4 No.138/A Mecidiyekoy, Istanbul adresinde vize başvurularının teslim edilebileceği İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır. İngiltere vizesi başvurularında kullanılan başvuru dosyaları başvuru sürecinin sonunda bu merkeze teslim edilmektedirler.

Vize başvuruları firmamız ile yapıldığı takdirde uzmanlarımız tarafından sunulacak olan belge listesindeki belgeler, tercümesi gerekli belgelerin tercümeleri, başvuru formu gibi belgeler ile oluşturulan başvuru dosyası ile yapılmaktadırlar. Başvuru dosyalarının vize harcının ödenmesinin ardından uzmanlarımız tarafından alınacak olan randevudan önce tamamlanmaları gerekmektedir. Tamamlanan başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) ile birlikte İngiliz Konsolosluğu tarafından değerlendirilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından elden teslim edilirler. Vize başvuru prosedürleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için firmamızın vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan başvuru sahiplerine danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Firmamız uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya Türkiye’de ve İngiltere’de bulunan ofislerinden birisini ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuru prosedürleri ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek alabilirsiniz.

Bu sayfa 6778 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular