image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İstanbul Nerede Bulunur?

“İngiltere Konsolosluğu İstanbul nerede bulunur?” sorusunun cevabı Türkiye içerisinden vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere yardımcı olabilecek bir bilgi değildir zira vize başvurularının direkt olarak İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna yapılması mümkün olmamaktadır. Vize başvurularının hangi merciye ve ne şekilde yapılabileceği hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

“İngiltere Konsolosluğu İstanbul nerede bulunur?” sorusunun cevabı olarak İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğunun adresi verilebilmektedir. İngiltere Başkonsolosluğu Meşrutiyet Caddesi, No:34, Tepebaşı, Beyoğlu, İstanbul adresinde bulunmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti içerisinde bulunan İngiltere vatandaşları bu adrese müracaat ederek yardım talebinde bulunabilmektedirler.

“İngiltere Konsolosluğu İstanbul nerede bulunur?” sorusunun cevabı vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere herhangi bir fayda sağlayacak bir bilgi içermemektedir. İngiltere vizesi başvuruları direkt olarak İngiltere Başkonsolosluğuna veya Türkiye içerisindeki herhangi bir İngiltere temsilciliği birimine başvurulması ile yapılamamaktadır.

Vize başvurularının yapılabilmeleri için firmamız aracılığı ile yapıldıkları takdirde başvuru sahiplerine sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin toplanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması, vize başvuru formunun doldurulması gibi işlemler ile oluşturulan başvuru dosyasının uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile irtibat halinde alınacak randevudan önce tamamlanması gerekmektedir. Tamamlanan başvuru dosyası alınmış randevunun gün ve saatinde başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izleri) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine bizzat başvuru sahiplerince teslim edilmektedir. Vize başvuru prosedürü ve vize başvurularının gereksinimleri hakkında detaylı bilgi ve profesyonel destek almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

“İngiltere Konsolosluğu İstanbul nerede bulunur?” sorusunun cevabı gerçekleştirilmiş başvuruların sonucunu öğrenebilmek açısından da başvuru sahiplerine yardımcı olmamaktadır. Başvuruların sonucunun öğrenilmesi, başvuruda teslim edilen pasaportun ve diğer evrakların tedarik edilmesi başvurunun yapıldığı İngiltere Vize Başvuru Merkezi üzerinden gerçekleştirilmektedir.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS & Co Legal Services’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak veya ofislerimizi ziyaret ederek irtibata geçebilir, İngiltere vizesi, vize başvuruları, vize başvurularında gerekenler, vize başvuru prosedürleri, göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu sayfa 951 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular