image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İstanbul Mecidiyeköy İçinde Midir?

İngiltere Konsolosluğu İstanbul Mecidiyeköy şubesi bulunmamaktadır fakat Mecidiyeköy içerisinde vize başvurularının yapılacağı merci olan İngiltere Vize Başvuru Merkezi mevcuttur.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul Mecidiyeköy içerisinde bulunmamaktadır. İstanbul’da bulunan İngiltere temsilciliği birimi İngiltere Başkonsolosluğudur ve bu temsilcilik biriminin adresi Meşrutiyet Caddesi, No:34, Tepebaşı, Beyoğlu, İstanbul şeklindedir. Türkiye’de bulunan İngiltere vatandaşları Türkiye içerisinde bu adrese başvurarak yardım talebinde bulunabilmektedirler.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul Mecidiyeköy içerisinde bulunan bir İngiltere temsilciliği birimi olmamakla birlikte vize başvurularının yapıldığı ve vize başvuru randevularının alındığı İngiltere Vize Başvuru Merkezi Profilo Alışveriş Merkezi, Cemal Sahir Cad., Kat. 4, No.138/A, Mecidiyeköy, İstanbul adresinde bulunmaktadır.

İngiltere vizesi başvuruları doğrudan İngiltere Başkonsolosluğuna veya Türkiye içerisinde bulunan herhangi bir İngiltere temsilciliği birimine doğrudan müracaat edilmesi ile yapılmamaktadır. Vize başvurularının nereye ve ne şekilde yapacağı hakkında CSS Legal vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile irtibata geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Vize başvuruları firmamız aracılığıyla yapıldıkları takdirde uzmanlarımız tarafından sunulacak olan belge listesindeki belgelerin toplanması, tercümesi gerekli belgelerin tercümelerinin yapılması, vize harcının ödenmesinin ardından vize başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Oluşturulacak olan başvuru dosyasının uzmanlarımız ile iletişim halinde ve UK Visas & Immigration (İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu)’un resmi web sitesinden alınacak randevudan önce tamamlanması gerekmektedir. Tamamlanan başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte randevunun gün ve saatinde bizzat başvuru sahiplerince İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilirler. Vize başvuru merkezine teslim edilen dosyalar İngiliz Konsolosluğuna gönderilerek değerlendirmeye alınırlar. İngiltere vizesi başvuruları hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, Türkiye’de ve İngiltere’de başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti sunmaktadır. 2006’dan bugüne İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış olan CSS & Co Legal Services uzmanlarıyla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak görüşebilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden yaralanabilir, İngiltere vizesi, vize başvuru prosedürleri, vize başvurularının gereksinimleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bu sayfa 4853 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular