image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İstanbul İletişim Bilgileri Nelerdir?

İngiltere vizesi başvuruları İngiltere temsilciliği birimlerine doğrudan başvuruda bulunulması ile yapılmadığından dolayı İngiltere Konsolosluğu İstanbul iletişim bilgileri vize başvurusunda bulunmak isteyen kişiler için gerekli olacak bir bilgi değildir.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul iletişim bilgileri vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilere yardımcı olabilecek herhangi bir bilgi içermemektedir. Vize başvurusunda bulunmak, vize başvurusunda bulunabilmek için randevu almak ve hatta vize başvurusunun sonucunu almak gibi işlemler direkt olarak İstanbul’da bulunan İngiltere Başkonsolosluğuna müracaat edilmesi ile yapılmamaktadır.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul iletişim bilgilerine sahip olmanız halinde başvuru dosyanızı hazırlayıp direkt olarak İngiltere Başkonsolosluğuna teslim etmeniz mümkün değildir. Vize başvuruları İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılmaktadır. Firmamız aracılığı ile gerçekleştirilecek başvurularda uzmanlarımız tarafından sunulan belge listesindeki belgelerin toparlanması, tercümesi gereken belgelerin tercümeleri yapılarak bu tercümelerin başvuru dosyasına eklenmesi ve başvuru formunun İngilizce olarak doldurulması gerekmektedir. Uzmanlarımız tarafından başvuru sahipleri ile iletişim halinde alınmış randevudan önce tamamlanması gereken başvuru dosyaları başvuru sahiplerinin biyometrik bilgileri (fotoğraf ve parmak izi) ile birlikte İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru sahipleri tarafından teslim edilmektedir. İngiltere vizesi başvuru süreci hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Konsolosluğu İstanbul iletişim bilgileri aynı zamanda vize başvurusu için randevu alınmasında da kullanılamamaktadır. Vize başvuru randevuları UK Visas & Immigration (İngiltere Vize ve Göçmenlik Kurumu) resmi web sitesinden alınmaktadır. Firmamız ile başvuruda bulunulması durumunda firmamız uzmanları başvuru randevusunu başvuru sahipleri ile iletişim halinde ayarlamaktadır.

İngiltere’de ve Türkiye’de ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Antlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmıştır. CSS Legal’in vize ve göçmenlik hukuku uzmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattını arayarak irtibata geçebilir, İngiltere vizesi başvuruları, başvuruların nasıl yapıldıkları ve göçmenlik kuralları hakkında detaylı bilgi alabilir, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Bu sayfa 971 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular