image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İngilizce Çeviri Belgeleri Hangileridir?

İngiltere Konsolosluğu İngilizce çeviri belgeleri de başvuru dosyasındaki belgelerin orijinallerine ek olarak dosyaya eklenmelidir.

İngiltere’ye gidecek olan diplomatik pasaport sahipleri dışındaki kişilerin İngiltere vizesi alması gerekmektedir. Başvuru sahibinin gidiş amacına göre başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi türü uzmanlarımızca belirlendikten sonra danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin kişi tarafından tamamlanması gerekir. Bunun ardından tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, ilgili başvuru formları İngilizce doldurulup, harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili işlemlerin yapılmasının ardından danışmanlarımızın alacağı randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Bunun yanında İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınan vize randevusu sırasında biyometrik bilgilerin de verilmesi gerekir. Biyometrik bilgiler, başvuru sahibinin parmak izleri ve yüz fotoğraflarından oluşmaktadır. Bunlar teslim edildikten sonra başvuru sahibi vize prosedürlerine uygun bir başvuru yapmış olur.

Yukarıda detaylı bir şekilde yer verilen başvuru prosedüründen de anlaşılacağı üzere İngiltere Konsolosluğu İngilizce çeviri belgeleri de başvuru dosyasındaki belgelerin orijinallerine ek olarak dosyaya eklenmelidir. Firmamız uzmanları başvuru sürecinde tercüme işlemlerinin yapılmasını da belgelerin sayısının firmamızca belirlenen sınırlar içerisinde olması halinde ek bir ücret alınmaksızın sağlamaktadır. Tüm başvuru işlemlerinde bu alanda uzman danışmanlarımızdan danışmanlık hizmeti almak için CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1661 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular