image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu İletişim Bilgileri Nelerdir?

İngiltere Konsolosluğu iletişim bilgileri bilinse dahi konsolosluğu arayarak randevu almak ya da giderek başvuru yapabilmek, vize reddine itiraz edebilmek vb. işlemleri yapabilmek mümkün değildir.

İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan kişiler sıklıkla uzmanlarımızdan İngiltere Konsolosluğunun adresi ve telefon numarasını istemektedir. Ancak İngiltere Konsolosluğu iletişim bilgileri bilinse dahi konsolosluğu arayarak randevu almak ya da giderek başvuru yapabilmek, vize reddine itiraz edebilmek gibi işlemleri yapabilmek mümkün değildir.

İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, ilgili başvuru formları İngilizce doldurulup, bulunuyorsa vize/başvuru ücreti ödemesi yapıldıktan sonra öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlarla ilgili işlemler tamamlandıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde alınacak randevunun gün ve saatinde başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. İngiltere Vize Başvuru Merkezi, Türkiye’de Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, Adana ve Antalya illerinde bulunmaktadır. Bu illerde yaşayan kişiler vize başvurularını bulundukları şehirde yer alan başvuru merkezinden, diğer şehirlerde yaşayanlar ise en yakında bulunan merkezden CSS Legal uzmanlarının alacağı randevuya katılarak yapabilirler.

CSS Legal, Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vize ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamızla İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 826 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular