image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Hangi İllerde Var?

“İngiltere Konsolosluğu hangi illerde var?” sorusunun cevabı, İzmir ve Antalya olup Ankara, İstanbul, Bodrum, Marmaris ve Fethiye’de de başka İngiltere Konsolosluğu birimleri yer almaktadır.

İngiltere vizesi başvurusu yapmak isteyen kişiler bilmelidir ki bu başvurularda izlenmesi gereken bir başvuru prosedürü bulunmaktadır. Bu başvuruları yapabilmek için öncelikle geçerli bir pasaport çıkartılması gerekmektedir. Geçerli bir pasaportu bulunan kişiler bu çalışma vizesini almak için uyulması gereken diğer prosedürel işlemlere başlayabilmektedir. Başvuruda vizenin şartlarının sağlandığını gösteren bazı belgelerin başvuru dosyasına eklenmesi gerekir. Gerekli olan tüm belgeler uzmanlarımızca temin edilecek belge listesine göre hazırlandıktan sonra yine uzmanlarımızın alacağı randevuda İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilerek başvuru süreci tamamlanabilir. Başvuru merkezine başvuru dosyası teslim edilirken biyometrik bilgiler de verilmelidir. 

Yukarıda kısaca bahsedilmiş olan vize başvuru prosedüründen de anlaşılacağı üzere İngiltere Konsolosluğu vize işlemlerinde yalnızca değerlendirme aşamasında yer almaktadır. Vize başvurusu öncesi başvuru sahiplerinin en çok merak ettiği soruların başında “İngiltere Konsolosluğu hangi illerde var?” sorusu gelmektedir. Bu sorunun cevabı, İzmir ve Antalya olup Ankara, İstanbul, Bodrum, Marmaris ve Fethiye’de de başka İngiltere Konsolosluğu birimleri yer almaktadır. Ankara’da İngiltere Büyükelçiliği, İstanbul’da İngiltere Başkonsolosluğu, Bodrum, Marmaris ve Fethiye’de ise İngiltere Fahri Konsoloslukları yer almaktadır.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 4782 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular