image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep Tel. Numarası Nedir?

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep Tel. numarası, Gaziantep’te bir konsolosluk birimi bulunmaması nedeniyle yoktur.

Gaziantep’ten İngiltere vizesi başvurusu yapacak başvuru sahipleri bilmelidir ki, burada İngiltere Konsolosluğu Gaziantep bulunmamaktadır, başvuruların yapılabildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezi bulunmaktadır. Ancak gerek İngiltere Konsolosluğu Gaziantep tel. ya da İngiltere Vize Başvuru Merkezi tel. numarası bulunmamaktadır. Yani başvuru sahiplerinin bunlardan birini arayarak danışmanlık alma, randevu ayarlama gibi bir seçeneği bulunmamaktadır. Danışmanlık hizmeti almak, randevu ayarlamak gibi işlemlerin yanı sıra belgelerin tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması gibi işlemlerde de başvuru sahipleri CSS Legal uzmanlarıyla irtibata geçerek detaylı bilgi alabilmektedir.

İngiltere vizesi başvurularında olumlu sonuç almak isteyen başvuru sahiplerinin vize başvuru prosedürlerine uygun bir vize başvurusu gerçekleştirmesi gerekir. Bu prosedürler İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerince belirlenmiştir ve bunlara uyulmadığı takdirde geçerli bir başvuru yapılamayacak, yapılsa dahi vize reddi alınacaktır. Geçerli bir İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, formlar İngilizce doldurulup, başvuru harç ödemeleri yapıldıktan sonra öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili işlemlerin tamamlanmasının ardından yine danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. Tüm bu işlemlerle ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmetini firmamız İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarından alabilirsiniz.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2010 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular