image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Gaziantep Nerede?

Gaziantep’ten İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin Gaziantep ofisindeki İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımıza sıklıkla yönelttiği sorulardan biri de “İngiltere Konsolosluğu Gaziantep nerede?” sorusudur.

“İngiltere Konsolosluğu Gaziantep nerede?” sorusu, Gaziantep’ten İngiltere vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin Gaziantep ofisindeki İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımıza sıklıkla yönelttiği sorulardan biridir. Bu soru başvurunun nereye yapılacağı sorusuyla bağlantılı olup başvurular İngiltere Konsolosluğuna yapılamamaktadır, gerekli işlemler uzmanlarımızla tamamlandıktan sonra İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir. Aynı şekilde Gaziantep’ten yapılan başvurular da hem burada İngiltere Konsolosluğu Gaziantep bulunmadığı için hem de bulunsaydı dahi başvurular buraya yapılamayacağı için Gaziantep’te yer alan başvuru merkezi aracılığıyla İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğunda değerlendirilmek üzere yapılabilmektedir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılacak olan İngiltere vizesi başvurularında olumlu sonuç almak isteyen başvuru sahiplerinin vize başvuru prosedürlerine uygun bir vize başvurusu gerçekleştirmesi gerektiğine dikkat etmeleri gerekir. Bu prosedürler İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerince belirlenmiştir ve bunlara uyulmadığı takdirde geçerli bir başvuru yapılamayacak, yapılsa dahi vize reddi alınacaktır. Geçerli bir İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi yapılıp, formlar İngilizce doldurulup, başvuru harç ödemeleri yapıldıktan sonra yine danışmanlarımızla irtibat halinde alınacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiltere Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. 

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1301 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular