image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Edirne Var Mıdır?

İngiltere Konsolosluğu Edirne bulunmamakta olup bu ilden başvuru yapacak olan kişiler en yakın başvuru merkezi olan İstanbul İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru yapabilir.

İngiltere vizesi başvuruları İngiltere Konsolosluğuna değil İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir. Bu başvurunun yapılabilmesi için öncelikle firmamız uzmanlarıyla görüşen başvuru sahiplerinin vize türünün belirlenmesi ve buna göre de belge listesinin oluşturulması gerekir. Bu listeye göre başvuru sahibi evraklarını uzmanlarımıza gönderdikten sonra bu evrakların tercümelerinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, vize harcının ödenmesi, başvuru merkezinden randevu alınması işlemlerinin yapılması gerekir.

Edirne’den başvuru yapacak olan başvuru sahipleri bilmelidir ki; İngiltere Konsolosluğu Edirne bulunmamakta olup bu ilden başvuru yapacak olan kişiler de en yakın başvuru merkezi olan İstanbul İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru yapabilir. İstanbul’dan yapacağınız başvurularda vize türleri, başvuru prosedürleri gibi konularla ilgili detaylı bilgi ve danışmanlık hizmeti almak için CSS Legal ile irtibata geçebilirsiniz. Firmamız uzmanları ofislerimizin bulunduğu illerdeki başvuru sahiplerine de profesyonel destek sağlamaktadır. Edirne’den İngiltere vizesi başvurusu yapmak isteyen başvuru sahipleri de CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere’de Londra ile Türkiye’de Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile iletişim bilgileri aracılığıyla ofislerimize gelerek ya da arayarak iletişime geçilebilir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızdan detaylı bilgi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1065 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular