image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Konsolosluğu Davet Mektubu Nasıldır?

İngiltere Konsolosluğu davet mektubu Aile Ziyareti Vizesi, İş Ziyareti Vizesi gibi İngiltere vizesi türleri için gerekli olmaktadır.

İngiltere vizesi başvuruları için takip edilmesi gereken bir başvuru prosedürü bulunmaktadır. Bu başvuru prosedürüne göre İngiltere vizesi başvurularında uzmanlarımızca vize türünün belirlenmesi, belgelerin toplanması, tercümelerin yapılması, başvuru ücretinin yatırılması, başvuru formunun doldurulması ve bunların ardından uzmanlarımızca başvuru sahibine en uygun gün ve saatte vize randevusunun alınması işlemlerinin yapılması gerekmektedir. CSS Legal uzmanları tüm bu işlemlerde profesyonel destek sağlayarak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alma ihtimallerini arttırmak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yukarıda bahsedilen başvuru prosedürüne göre önemli aşamalardan biri olan belgelerin toplanması aşamasında bazı başvurular için davet mektubu çok önemlidir. İngiltere Konsolosluğu davet mektubu Aile Ziyareti Vizesi, İş Ziyareti Vizesi gibi İngiltere vizesi türleri için gerekli olmaktadır. Bu başvurularda davet mektubunun olmaması vize reddi alınmasına yol açabilir. Bu tip olumsuz bir sonuçla karşılaşmak istemeyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine İngiltere vizesi ve göçmenlik başvurularında danışmanlık sağlayan bir şirkettir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2004 defa görüntülendi

En Çok Okunan Sıkça Sorulan Sorular